music-means-life
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Statistici
Avem 14 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Black.Butterfly

Membrii nostri au postat un numar de 922 mesaje în 75 subiecte
Conectare

Mi-am uitat parola


Our Look In Winter

3 participanți

In jos

Our Look In Winter Empty Our Look In Winter

Mesaj  Music-Means-My-Life Mar Feb 24, 2009 8:34 pm

Eu cred ca pentru majoritatea fetelor este super important cum arati[frizura,imbracamintea,accesoriile,incaltamintea,machiajul etc]!Doar ca iarna...totul se schimba...look-ul nostru devine un pic mai neglijat...Frigul strica tot!Accesorile nu mai sunt vizibile datorita hainelor luungi si groase care acopera totul!Acel rimel indispensabil tocmai a devenit ce urasti cel mai mult iarna deoarece atunci cand fulguieste sau ploua,rimelul se scurge pe fata ta!
Cuafura potrivita pentru iarna este o coada de cal cu suvite lasate in fata!
Dar toti avem look-uri diferite!Sa vorbim despre look-ul nostru!Cum va imbracati iarna??Si totusi purtati accesorii?Dar machiaj?
Question
Music-Means-My-Life
Music-Means-My-Life
Admin

Numarul mesajelor : 144
Varsta : 27
Localizare : In lumea Basmelor
Data de inscriere : 22/02/2009

https://music-means-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Our Look In Winter Empty Re: Our Look In Winter

Mesaj  adda129 Mar Feb 24, 2009 9:27 pm

Da pai eu de obicei..imi iau un hanorac.. geaca o las putin descheiata si imi pun o esarfa care sa se asorteze.:D imi prind paru putin intr`o anumita coada.. sauu mi`l las liber:D ma machiez strident in asha fel incat.. sa nu mi se strice:D :) cu putin de tot creion pe la ochi si cateopdata si putin fond de ten:d
adda129
adda129
Special Member
Special Member

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Our Look In Winter Empty Re: Our Look In Winter

Mesaj  [♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•] Sam Feb 28, 2009 5:18 pm

Pai sa vedem...aici nu ninge foarte des iarna asa ca doar este frig. Daca ma machez nu mi se duce nici rimelul. Tot ce ma inerveaza este ca trebuie sa ne punem haine mai groase si lungi si accesorile nu prea se mai vad ca inainte dar este un anotimp destul de dragutz. Eu imi pun o bluza cu maneca lunga (de obicei mai stramta) si o graca destul de groasa sa nu imi fie frig. Port foarte mult pantalonii de culori mai inchise si un pic mai mult alb. :) pantofii: niste cizme roz sau alb cu modele super si sa nu fie pline de blana pls k se vede urat.
machiaj ca de obicei.
[♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•]
[♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•]
The Best Member
The Best Member

Numarul mesajelor : 313
Varsta : 29
Localizare : Pamplona
Data de inscriere : 22/02/2009

http://life4design.piczo.com

Sus In jos

Our Look In Winter Empty Re: Our Look In Winter

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum