music-means-life
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Statistici
Avem 14 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Black.Butterfly

Membrii nostri au postat un numar de 922 mesaje în 75 subiecte
Conectare

Mi-am uitat parola


Our look in Spring

3 participanți

In jos

Our look in Spring Empty Our look in Spring

Mesaj  Music-Means-My-Life Mar Feb 24, 2009 8:51 pm

Eu cred ca pentru majoritatea fetelor este super important cum arati[frizura,imbracamintea,accesoriile,incaltamintea,machiajul etc]!Si primavara,chiar daca nu ne putem bucura de aceste lucruri in totalitate, conditiile sunt mai favorabile decat iarna!
Toate acele accesorii noi pe piata,poarta culori vii si se poarta mai ales in sezonul primavaratic!
Si hainele,la ele nu sunt necesare asortariile deoarece chiar primavara exprima culoare si viata !
Primavara se poarta o bentita colorata pe cap si parul prins cu fundite multicolore!
Dar toti avem look-uri diferite!Sa vorbim despre look-ul nostru!Cum va imbracati primavara??Si totusi purtati accesorii?Dar machiaj?
Music-Means-My-Life
Music-Means-My-Life
Admin

Numarul mesajelor : 144
Varsta : 27
Localizare : In lumea Basmelor
Data de inscriere : 22/02/2009

https://music-means-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Our look in Spring Empty Re: Our look in Spring

Mesaj  adda129 Mar Feb 24, 2009 9:34 pm

Eu primavara de obicei imi iau un tricou (sau o bluza) dupa cum este vremea si un hanorac sau o geaca pe deasupra o esarfa mai subire un lantisor la gat :X niste blugi mai stramti pe mine , addidasi shi imi prind paru de obicei in 2 codite:D sau 2 codite impletite:D
adda129
adda129
Special Member
Special Member

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Our look in Spring Empty Re: Our look in Spring

Mesaj  [♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•] Joi Feb 26, 2009 9:46 pm

Eu (me) primavara imi place sa imi pun tricou sau bluzi subtiri (pt ca este caldut)
dimineata de obicei este frig si imi iau o geaca subtire,un hanorac. Pantofii ca de obicei baschetii,adidasi,pantofi:). Accesori ..multe bratari cateva lantisoare sau margele,si poate vreo bentita la moda. Parul ca de obicei,desfacut,in doua cozi sau cu bretonul pe spate. Imi place sa ma imbrac cu culori deschise in primavara si vara pt ca este foarte cald si frumos. cheers
[♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•]
[♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•]
The Best Member
The Best Member

Numarul mesajelor : 313
Varsta : 29
Localizare : Pamplona
Data de inscriere : 22/02/2009

http://life4design.piczo.com

Sus In jos

Our look in Spring Empty Re: Our look in Spring

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum