music-means-life
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Statistici
Avem 14 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Black.Butterfly

Membrii nostri au postat un numar de 922 mesaje în 75 subiecte
Conectare

Mi-am uitat parola


We love boys...But...they love us??

+2
adda129
Music-Means-My-Life
6 participanți

In jos

We love boys...But...they love us?? Empty We love boys...But...they love us??

Mesaj  Music-Means-My-Life Mar Feb 24, 2009 9:42 pm

Cu totii ne confruntam cu micile iubiri ale adolescentei!
Tie ti sa intamplat?
Iubesti in secret??
AI vreun iubit?
cyclops
Music-Means-My-Life
Music-Means-My-Life
Admin

Numarul mesajelor : 144
Varsta : 27
Localizare : In lumea Basmelor
Data de inscriere : 22/02/2009

https://music-means-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  Music-Means-My-Life Mar Feb 24, 2009 9:45 pm

Eu...plac un baiat... We love boys...But...they love us?? 295737
Care din pacate nu simte nimic pentru mine...decat un sentiment de prietenie We love boys...But...they love us?? 457970
si am plans mult pentru el...dar acum cateva zile...a facut un pariu prostesc cu un baiat ca se combina cu mine...si am realizat ca e nesimtit si nu merita nici o lacrima de-a mea We love boys...But...they love us?? 9721
Mah rog...My Love Story We love boys...But...they love us?? 272560
Music-Means-My-Life
Music-Means-My-Life
Admin

Numarul mesajelor : 144
Varsta : 27
Localizare : In lumea Basmelor
Data de inscriere : 22/02/2009

https://music-means-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  adda129 Mar Feb 24, 2009 9:56 pm

A mea e super trista.. We love boys...But...they love us?? 295737
l`am cunsocut in Iunie shi.tp a trecut shii am inceput sa simt tot mai mult pt el..iar intr`o zi de 11 Februaiere..am vb mult cu el shi am fost cu el pt 2 min..dupaia a spus k`s prea mik(baietii astia) dup cateva zile..pe 18 am vb iarashi cu el ..iar a 2 zi m`am int..a fost asha dragut...dar doar pt o dimineata..dupaia a inceput sa ma evite..shi ink ma evita..
adda129
adda129
Special Member
Special Member

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  Music-Means-My-Life Mar Feb 24, 2009 10:00 pm

Off...trist...un sfat...care ma intarit si pe mine...Lasa-l in pace sa realizeze ce a pierdut...Stii.,..fetele se dezvolta mai repede ca baietzii...o sa vada ce prost as fost cand tia dat papucii poeste vreun an,2 What a Face
Pana atunci,succes la baietzi[mai sunt o gramada pe terra jocolor ]
Music-Means-My-Life
Music-Means-My-Life
Admin

Numarul mesajelor : 144
Varsta : 27
Localizare : In lumea Basmelor
Data de inscriere : 22/02/2009

https://music-means-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  adda129 Mar Feb 24, 2009 10:03 pm

Ms
We love boys...But...they love us?? 254671
Adevarat caut eu altul We love boys...But...they love us?? 429645
adda129
adda129
Special Member
Special Member

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  deyu.Tza Joi Feb 26, 2009 8:28 pm

pai... povestea mea se intinde pe 6 luni de zile... aveam 13 ani... am cunoscut un baith dragutz din punctu meu de vedere ma'm indragostit nebuneste de el si am ajuns sa fim impreuna .... la inceput totul a fost perfect in prrima luna ne intalneam o data pe saptamana dar cu timpul am inceput sa fie tot mai des ...mi'am dat seama k la fiecare intalnire cu el aveam "fluturi in stomac"dar dupa vreo 3 luni a inceput sa fie urat el era mai mare .. ai mei nu am lasau sa merg la chefuri cu el sau sa stau pana tarziu ...dar in schim,b mereu imi spunea ca ma iubeste ... intr'o zi am vazut pe hi5'ul unei fete nite comenturi de la el care spuneam cam asa "nu ma mai astepta am venit" sau "te pupu dulce draga" mi'a facut dar ...dar iam ascultat minciunile lui aiurea despre cum ca acea fata ia zis k se taie si k se omoara .... dar dupa ce am implinit 6 luni cand am fost impreuna ...mi'a spus k nu se poate sa mai mearga asa ..la'm intrebat dc si mi'a raspuns simplu NU SE MAI POATE INTZELEGE! ...aveam lacrimi in ochiii ...si nu am mai spus nimik am iesit de pe mess si am mers la ce'a mai buan prietena a mea ... dar a 2a zi am aflat adevaratul dc ne'am despartzit ... in noaptea dinaite ... fusese cu alta si nu a fost doar un simplu sarut au facut mai multe ... a fost prima mea dragoste dupa cum ar veni...
am plans dar am trecut ..
si akuma nu mai imi pasa
deyu.Tza
deyu.Tza
Silver Member
Silver Member

Numarul mesajelor : 124
Varsta : 29
Data de inscriere : 26/02/2009

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  Music-Means-My-Life Joi Feb 26, 2009 8:36 pm

e sadic...pentru ca baietzii uneori pot fii asa de nepasatori,indiferenti si nesimtiti We love boys...But...they love us?? 295737

doar ca noi trebuie sa fim tari si sa ne gandim ca "NU MERITA"
pentru ca adevaratele iubiri vor fi mai incolo We love boys...But...they love us?? 429645
Music-Means-My-Life
Music-Means-My-Life
Admin

Numarul mesajelor : 144
Varsta : 27
Localizare : In lumea Basmelor
Data de inscriere : 22/02/2009

https://music-means-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  deyu.Tza Joi Feb 26, 2009 9:18 pm

da ioana si sa nu uitam k baietzi nu ar face nimik fara o fata puternica in spatele lor ...
deyu.Tza
deyu.Tza
Silver Member
Silver Member

Numarul mesajelor : 124
Varsta : 29
Data de inscriere : 26/02/2009

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  [♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•] Joi Feb 26, 2009 9:39 pm

Vad k fiecare are cate o istorie Like a Star @ heaven
Si eu am una....
Cand am venit in Spania eram clasa a 6.a (primaria) si imi facusem o groaza de prietene in clasa (o fata romanca) se numeste Anabela si este una dintre cele mai bune prietene ale mele si in prezent. Dar cand deja stiam sa vb spaniola pana sa se termine anul scoalar cu cateva luni in clasa a venit un bait "nou".
Era cel mai bun prieten al lui Anabela dar se mutase in alt oras si se intorse la aceias scoala. Prima oara cand l.am vazut mi sa parut o "broasca raioasa". Dupa a inceput sa imi placa de el si lui de mine. Si mereu vb cu mine,ma lua de mana si ne.am si sarutat pt k jucam adevar sau provocare acasa la o prietena si ma.u provocat sa ii dau un sarut. Dupa un timp mi.a cerut sa ies cu el. Am iesit ceva timp dar pana sa inceapa clasa au venit cei mai bunii prieteni ai lui si mi.au zis ca el vrea sa termine cu mine. Le.am spus ca putin imi pasa..in acea ora ne uitam unul la celalt mereu. Dar niciodata nu am stiut de ce a terminat cu mine. Si dupa am fost intr.o excursie si in autobuz m.am asezat singura si nu mai erau locuri asa ca el a stat langa mine si cand ma uitam pe geam mi.a zis ca ma iubeste si ne.am sarutat. Dar dupa un timp am auzit zvonul ca anabela cea mai buna prietena a mea la platit ca sa iasa cu mine pt k stia ca imi place de el. Si cand mi.a zis a zis ca a iesit cu mine pt k ii placea de mine si nu a luat nici un ban dar nu poate sa mai iasa cu mine chiar daca ii plac. niciodata nu am inteles dc.. study
[♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•]
[♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•]
The Best Member
The Best Member

Numarul mesajelor : 313
Varsta : 29
Localizare : Pamplona
Data de inscriere : 22/02/2009

http://life4design.piczo.com

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  Music-Means-My-Life Joi Feb 26, 2009 10:04 pm

woow...impresioanant:x

si eu lam sarutat pe baiatul care imi place printro provocare...de fapt prin 3:))...doar ca am realizat ca a fost o gresheala...
:(
Music-Means-My-Life
Music-Means-My-Life
Admin

Numarul mesajelor : 144
Varsta : 27
Localizare : In lumea Basmelor
Data de inscriere : 22/02/2009

https://music-means-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  deyu.Tza Vin Feb 27, 2009 3:28 pm

rebe baietzi is nijte fenomene ... ei nu ne pot inztelege pe noi dar cateodata nici noi nu ii putem intzelege pe ei... chiar dak eu cred ca el ii genu care iubeste dar ii este rusine de ceva sau crede ca daka itzi arata ca tzine la tine nu mai ii un tip cool k prieteni lui s'au mai stiu eu ce ...
deyu.Tza
deyu.Tza
Silver Member
Silver Member

Numarul mesajelor : 124
Varsta : 29
Data de inscriere : 26/02/2009

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  [♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•] Sam Feb 28, 2009 12:19 am

Da adevarul este ca el mereu vrea sa fie tare asa ca daca ar zice ca ii place de mine
oricu se termina totul curand pt k el joi se muta in tara lui de unde e (ecuador)
si nu o sa il mai vad niciodata asa..ca.. cheers scap repde cheers
ma rog...pot eu si cu asta esta..pt k baietzi sunt f dar f rari uneori lol!
[♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•]
[♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•]
The Best Member
The Best Member

Numarul mesajelor : 313
Varsta : 29
Localizare : Pamplona
Data de inscriere : 22/02/2009

http://life4design.piczo.com

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  deyu.Tza Mier Mar 04, 2009 10:00 pm

fetele akuma pot sa va spun ca de cand am patzit povestea aia ... a trecut un an .. si sant foarte fericita pe plan sentimental... am un prieten ... cu care ma intzeleg ff bien nu suntem de mult impreuna ... dar tzin la el.. si parintzi nostri stiu de relatzia noastra si e totul ok.. deci si asteptarea are un rezultat ...
deyu.Tza
deyu.Tza
Silver Member
Silver Member

Numarul mesajelor : 124
Varsta : 29
Data de inscriere : 26/02/2009

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  bl@ck_butt3rfly Mier Mar 04, 2009 10:04 pm

Eo in prezent nu plac niciun baiat.
si dak as placea nu prea sunt genu care sa aiba iubitzi.
[acu nu va inchipuitzi k sunt o tocilara sau ce stiu eo].We love boys...But...they love us?? 96186
l-as iubesc in secret.We love boys...But...they love us?? 183583
dar k sa-mi fie iubit ar trb sa-mi fie mai intai prt meu.
si nu fetele trb sa alerge dupa baietzi.
ci invers
We love boys...But...they love us?? 264300
bl@ck_butt3rfly
bl@ck_butt3rfly
Special Member
Special Member

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 27
Localizare : DTS
Data de inscriere : 03/03/2009

http://tamagochi.ro/pet-buttonn

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  bl@ck_butt3rfly Mier Mar 04, 2009 10:06 pm

deyu.Tza a scris:fetele akuma pot sa va spun ca de cand am patzit povestea aia ... a trecut un an .. si sant foarte fericita pe plan sentimental... am un prieten ... cu care ma intzeleg ff bien nu suntem de mult impreuna ... dar tzin la el.. si parintzi nostri stiu de relatzia noastra si e totul ok.. deci si asteptarea are un rezultat ...
ce cool de voi We love boys...But...they love us?? 87845
sa fitzi fericitzi impreuna We love boys...But...they love us?? 421759
bl@ck_butt3rfly
bl@ck_butt3rfly
Special Member
Special Member

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 27
Localizare : DTS
Data de inscriere : 03/03/2009

http://tamagochi.ro/pet-buttonn

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  deyu.Tza Mier Mar 04, 2009 10:13 pm

aiai este si vorba mea dak cineva ma place fuge el dupa mine ... fetele nu fug dupa nimeni ele doare se grabesc :)

merci.. :)
deyu.Tza
deyu.Tza
Silver Member
Silver Member

Numarul mesajelor : 124
Varsta : 29
Data de inscriere : 26/02/2009

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  bl@ck_butt3rfly Mier Mar 04, 2009 10:14 pm

si sunt foarteee nerabdatoare bounce
bl@ck_butt3rfly
bl@ck_butt3rfly
Special Member
Special Member

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 27
Localizare : DTS
Data de inscriere : 03/03/2009

http://tamagochi.ro/pet-buttonn

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  Music-Means-My-Life Dum Apr 12, 2009 9:03 am

Ce vi sa mai intamplat la cap. Love in ultimul timp?? Question
Music-Means-My-Life
Music-Means-My-Life
Admin

Numarul mesajelor : 144
Varsta : 27
Localizare : In lumea Basmelor
Data de inscriere : 22/02/2009

https://music-means-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty DeeA*

Mesaj  DeeA* Lun Apr 13, 2009 12:14 pm

sh eo am un iubit...suntem de 6 zile impreuna...maine face o saptamana:X:X:X


il iubesk atata de moolt....sh mereu este romantik k mene:X...
dar acu nu va ganditzi ca am avut mereu un noroc ca asta....am avut sh eo istori triste....chiar f triste....majoritatea baietzilor cu care am fost...inainte fetelor...era fotbalu sau csu:|...sau chiar sexu:|...pff...orcum toate sau sfarsit....daca o sa am timp...intro zi o sa vi le povestesc pe fiecare in parte:)....aku sunt cu sergiu...sh totul e f ok:X:X:X
sh imi pare rau pt fetele care sufera....sa jtitzi ca majoritatea baietzilor sunt la fel....nu trebe sa plangetzi...intro zi o sa va datzi seama ca atzi plans pe degeaba dupa acel baiat...pt ca este un dobitok:\...sh orkum...cu timpu no sa mai simtzitzi nimic pt acel baiat...pot ca o sa apara altu in viatza voastra:) Like a Star @ heaven

DeeA*

Numarul mesajelor : 8
Varsta : 28
Localizare : brashov
Data de inscriere : 22/02/2009

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  Music-Means-My-Life Lun Apr 13, 2009 12:28 pm

stiu andreea,stiu...
din fericire pentru andreea,ca si deyutza are noroc in dragoste...dar stati linistite fetelor...ne va veni si noua timpul:)
Music-Means-My-Life
Music-Means-My-Life
Admin

Numarul mesajelor : 144
Varsta : 27
Localizare : In lumea Basmelor
Data de inscriere : 22/02/2009

https://music-means-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  [♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•] Lun Apr 13, 2009 1:39 pm

:) Pai..sincer eram super trista pt ca ex. a plecat din tara..si acum vreo saptamana mi.am facut ca un hi5 ..ma rog e ceva in genu in care piti intra daor cu invitatie si au mai toti colegii din clasa mea. Si am dat messengeru meu la cativa colegi,ex colegii din a 6.a tot de aici, prietenii si etc. Si am pus si poze, waa dupa ca am vorbit un pic toti mi.au cerut sa ies cu ei..ma rog nu am zis da la nici unu erau doar 5 in lista da unu e dragut e de la mine din clasa:-? mu ma gandeam ca o sa ajung sa imi placa de el:-?oricum nu stiu daca sa ii zic da sau nu:-? uff
[♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•]
[♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•]
The Best Member
The Best Member

Numarul mesajelor : 313
Varsta : 29
Localizare : Pamplona
Data de inscriere : 22/02/2009

http://life4design.piczo.com

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  deyu.Tza Mar Apr 14, 2009 12:55 pm

rebe ... nu te grabi sa faci tu primul pas catre un bait ... lasal pe el sa vina ... ca dupa aia o sa creada ce esti nebuan dupa el si majoritatea si'o iau in cap
deyu.Tza
deyu.Tza
Silver Member
Silver Member

Numarul mesajelor : 124
Varsta : 29
Data de inscriere : 26/02/2009

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  [♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•] Mar Apr 28, 2009 6:28 pm

Ufff.... ce problema am eu pe cap acum.. We love boys...But...they love us?? 129939
Stiti ca am mai vorbit de o fata Fernanda ...care mai mereu ma copiaza in stil,haine si personalitate ? Am decis ca sa ramanem prietne We love boys...But...they love us?? 183583 o cunosc de 2 ani si nu mi.ar place sa stricam o prietenie doar pentru asta. Acum cateva zile am inceput sa facem o lista cu baietii din clasa si sa punem note..ce.a mai mare nota i.am puso lui Carlos este baietul de care vorbeam mai sus. Insa ea a pus cea mai mare nota unui baiat Joe si dupa Carlos.. Prima oara nu am dat importanta si dupa cateva minute am intrebato daca ii place de el ... We love boys...But...they love us?? 129939 Mi.a spus ca cat de cat ...nu am vrut sa o mint si i.am spus ca si mie imi place de el.. insa mie mia cerut sa ies cu el acum cateva saptamanii [2] si i.am spus ca ma mai gandesc.. Nu stiu nici ce sa fac .. Fernandei ii mai place un baiat din 3º de la EsO...e clasa a 9.a cum ar venii dar sincer nu are nici o santa cu el..
[♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•]
[♫•]♪ℓa∂ι ριnк♪[♫•]
The Best Member
The Best Member

Numarul mesajelor : 313
Varsta : 29
Localizare : Pamplona
Data de inscriere : 22/02/2009

http://life4design.piczo.com

Sus In jos

We love boys...But...they love us?? Empty Re: We love boys...But...they love us??

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum